Sielsko, anielsko

fot. steve mcinryre, z potrzeby piekna, estemag.com

Marzenie zawarte w poprzedniej notce nie należy, niestety, do łatwych do ziszczenia. Wiejska hacjenda, choćby miała to być specjalnie zaaranżowana stara przyczepa kempingowa, to nie nowy mebel, który idziesz, kupujesz, głowisz się gdzie lepiej ustawić, a następnie popołudniami napawasz się jego obecnością. No, względnie – odkładasz nań przez jakiś czas.
Jednak klimat, zawarty w fotkach, klimat, który łatwo można zamknąć w słowach: „sielsko i anielsko”,  można łatwo osiągnąć decydując się na określoną kolorystykę (mix bieli i pasteli) i stylistykę (retro, vintage, styl skandynawski).

fot. ikea, myin.pl, duka, home&you, co kupić, z potrzeby piękna

Urządzając tak ulubione pomieszczenie i rozchylając szeroko okna,  tak, by wiatr wydął tiulowe firany, a kolorowe akcenty dostały świetlistej, słonecznej poświaty, możesz mieć złudzenie relaksu w pastelowo-słodkiej hacjendzie. Rozpostrzyj między ścianami hamak, wyłóż miękkimi poduchami z florystycznymi motywami, opatul go moskitierą. Wieczorem – rozświetl parapet świeczkami i latarenkami (IKEA, Myin.pl). Nalewaj truskawkowy koktajl z blaszanego, vintage’owego dzbana (IKEA), po owoce sięgaj na piętrową romantyczną paterę (Rorstrand, Myin.pl), po owsiane ciastka – do pudełka w pastelowe gruszki (Home&You). Gdy hamakowa lektura znuży, opatul się patchworkowym, ręcznie tkanym pledem (Z potrzeby piękna.com)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s