Beton w domu

Beton jest materiałem podstawowym, jeśli chodzi o budownictwo. Jest to jednak cicha i niewidzialna obecność. Betonu używamy do budowy fundamentów, stropów, ścian, schodów, do wylewek pod parkiet itp. Dotąd traktowany jako materiał brudzący obecnie coraz częściej jednak wychodzi z cienia używany także w miejscach, w których higiena to rzecz ważna – do blatów kuchennych, obudowy elementów sanitarnych w łazience, a także nawet, co jest całkiem niedawnym trendem, całych ścian w mieszkaniach.

Naturalne odbarwienia, pęcherzyki powietrza na powierzchni sprawiają, że choć jest kładziona jako jednolita jednocześnie jest ciekawa i zróżnicowana. Beton jest doskonałym tłem we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych, ale także w stylu glamour. Nadaje także wnętrzom przemysłowego, industrialnego charakteru. W zależności od tego z jakimi detalami go połączymy.

Chłodna, wyrafinowana elegancja betonu przypadła do gustu nie tylko architektom, ale także twórcom dodatków. Beton jest materiałem plastycznym, a możliwości jego użycia są niemal nieograniczone. I tak z betonu możemy, także własnymi rękami, wykonać donice na kwiaty, abażury do lamp, blaty stołów, a nawet biżuterię czy naczynia. Zresztą zobaczcie sami.

archimania

 

zbetonu211088f_mieszkanie-zdjecia_1_jpg_elementy-betonowe_main 11088f_mieszkanie-zdjecia_1_jpg_elementy-betonowe-6_main 11088f_mieszkanie-zdjecia_1_jpg_elementy-betonowe-7_main 11088f_mieszkanie-zdjecia_1_jpg_elementy-betonowe-12_main concrete-in-interior-design-1-500x2911 concretewall concretewall2 designboomcommagazynconsido_richarda_lindvalla_nazdrowje-1 magazynconsido_struktu-3magazynconsido_struktu-13 magazynconsido_struktu-15 Sessel_aus_Beton_zwicky_chair2_20080827161319 vasque-beton-man-design1 zainteriora

Źródła zdjęć –> e-mieszkanie.pl, decor8.gr, magazynconsido.pl, archimania.pl, design boom.com, tanjahollander.wordpress.com, concretewall.no, man-design.fr, designyourlife.pl, de.dawanda.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s