Z okazji Dnia Matki

Jak co roku, 26 maja, obchodzimy jedno z ważniejszych świąt w roku. To, co można powiedzieć na pewno to, że gdyby nie nasze matki nie byłoby nas tutaj. Warto się przy tej okazji zadumać przez chwilę. A jako synowie czy córki zaplanować strategiczny plan zakupów. Co kupić na Dzień Matki?

Niemal każda kobieta lubi kwiaty. Mamom wypada podarować i te cięte i doniczkowe. W wielu wypadkach piękny wazon też będzie trafionym prezentem.

2lips_1

Wazony 2Lips od Holmegaard http://www.myin.pl/2lips,660,k.html

HO_4340441

Wazony 2Lips od Holmegaard http://www.myin.pl/2lips,660,k.html

Podobnie też inne szklane czy porcelanowe akcesoria – patery, komplety filiżanek lub stylowe sztućce. Aromatyczne mieszanki herbat czy stylowy serwis do kawy lub herbaty. O własnoręcznie zrobionym cieście, torcie czy ciasteczkach już nawet nie wspominamy, bo wydaje się to aż nadto oczywiste – no chyba, że mama jest właśnie na diecie.

30010664_189_0

Podgrzewacz do herbaty od Auerhahn http://www.myin.pl/podgrzewacz-do-herbaty,7017.html

1 2 3 4 5 6

Innym pomysłem są propozycje z dziedziny kultury wyższej – pięknie wydany album, płyta z muzyką, książka do poduszki  – jeśli nie mamy pewności, co przypadnie do gustu mamie, zawsze możemy zakupić kartę podarunkową w księgarni.

Ale to, co nam zwłaszcza przypadło do gustu to coś, na co z reguły mamy mało czasu – wspólne wyjście do galerii, restauracji, kina, teatru czy na koncert. I nie chodzi wcale o kwoty wydane na prezent. Najcenniejsze są bowiem chwile, które spędzamy razem. Oby ich było jak najwięcej!!

Sto lat naszym mamom!! I jeszcze dłużej!

 

Źródła zdjęć –> bhg.com, bakersroyale.com, my-easy-cooking.com, chubbehface.blogspot.com, olivesfordinner.com, thebeeroness.com

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s